Waterfront Resort
****
Sedi Height, Pokhara, Nepal, 21218
Online rezervace
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-9570
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Waterfront Resort is a luxurious 3-star hotel conveniently located only 4.4km (2.7mi) from the centre of Pokhara.

Accommodation
Room facilities include balcony, coffee/tea maker and phone. Other room amenities include desk and minibar. Bathroom amenities include complimentary toiletries, hair dryer and shower/tub combination. Entertainment: In-room entertainment options at Waterfront Resort include cable television service, free movie channels and LCD television. Housekeeping services are also available.

Facilities
Dining facilities at Waterfront Resort include a cafeteria. There is also room service available. The hotel boasts a 24-hour front desk service. A currency exchange facility is also available. Public areas at Waterfront Resort are comfortably air-conditioned. Other hotel amenities include garden. Leisure amenities: There is an outdoor swimming pool at the hotel. Other services: coffee in lobby, coffee shop/café, complimentary newspapers in lobby, dry cleaning/laundry service, express check-out, laundry facilities, medical assistance available, tours/ticket assistance.

Transportation/Parking facilities
For guest convenience, parking is offered at no extra cost.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Waterfront Resort je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Pokhara, Nepal (PKR) - 2.32 mi
  • Manang, Nepal (NGX) - 30.94 mi
  • Jomsom, Nepal (JMO) - 40.96 mi
  • Bharatpur, Nepal (BHR) - 47.65 mi
  • Meghauli, Nepal (MEY) - 47.73 mi
  • Siddharthanagar, Nepal (BWA-Gautam Buddha) - 59.15 mi
  Muzea
  • International Mountain Museum - 2.89 mi